UWAGA !!!!!

ZAMÓWIENIA MOŻNA SKŁADAĆ KAŻDEGO

DNIA DO GODZ.17 00

TOWAR ZOSTANIE WYSŁANY TEGO SAMEGO DNIA 

 
Kupujący sam określa czy interesuje go dostawa po wcześniejszym dokonaniu przedpłaty, czy tez za pobraniem 
(płatne przy odbiorze).

Darmowa wysyłka od 300zł brutto* do 31kg

Uwaga!!

Waga przesyłki nie może przekraczać 31 kg po przekroczeniu wagi będzie naliczana kolejna przesyłka.

 PRZEDPŁATA vs POBRANIE


Dostawa po dokonaniu przedpłaty z reguły wiąże się z niższym kosztem przesyłki, co ważniejsze jednak w dobie płatności za pomocą internetu – eliminuje potrzebę trzymania gotówki w domu, w oczekiwaniu na przyjazd listonosza czy kuriera.

Dostarczenie „za pobraniem” często okazuje się najszybszą metodą realizacji zamówienia – zostaje ono przekazane do realizacji natychmiast po potwierdzeniu (w przypadku przedpłaty zmuszeni jesteśmy poczekać do momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie).

Koszt wysyłki

Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
Przesyłki kurierskiej DPD  – 13,99PLN brutto
Przesyłki kurierskiej DPD za pobraniem – 17,99 PLN brutto

Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały za paczkę do 30 kg, paczki o wyższej wadze – koszt kalkulowany jest indywidualnie
Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem firmy spedycyjnej 

Realizacja zamówienia

Wysyłka towaru zostanie zrealizowana w ciągu 24 h od momentu zaksięgowania wpłaty Klienta, a w przypadku wyboru opcji dostawy za pobraniem, od momentu złożenia zamówienia.

Dostawa

Dostawa realizowana jest w tym samym dniu dniu roboczym od daty nadania przesyłki. Status realizacji dostawy Klient może śledzić za pośrednictwem e-maila wysyłanego na adres Klienta w momencie przekazania przesyłki do rąk kuriera.
Kurier doręczający przesyłkę kontaktuje się telefonicznie z Klientem celem ustalenia dogodnego terminu dostarczenia przesyłki.

Ubezpieczenie paczek


Prosimy o sprawdzenie przesyłki przed odbiorem. W razie uszkodzenia podczas transportu, prosimy o sporządzenie przy kurierze protokołu szkody i skontaktowanie się z Infolinią Sklepu Internetowego.